وصف جانباز در کلام رهبری

ارسال شده توسط در خرداد ۲۴, ۱۳۹۱ در اخبار | ۲ دیدگاه

وصف جانباز در کلام رهبری

مسابقه پیامکی با موضوع “مهمترین و به یادماندنی ترین جمله مقام معظم رهبری در وصف مقام جانباز” همزمان با ولادت بزرگ جانباز قیام عاشورا حضرت ابوالفضل(ع) و روز جانباز برگزار می شود.
همزمان با روز ۴ تیرماه روز ولادت حضرت ابوالفضل(ع) و روز جانباز، بنیاد شهید و امور ایثارگران به منظور پاسداشت این روز و مقام جانباز فراخوان مسابقه پیامکی-ادبی “به گزارش شما؛ وصف جانباز در کلام رهبری ” را اعلام کرد.
عموم علاقمندان می توانند مهمترین و به یاد ماندنی ترین جمله رهبر انقلاب در وصف مقام جانباز را از بین بیانات مقام معظم رهبری که طی سالهای گذشته بیان شده است را انتخاب و با ذکر منبع مطلب و نام و نام خانوادگی و شماره تماس تا تاریخ ۱۵ تیرماه به شماره ۲۰۰۰۴۷۱ پیامک کنند و از جوایز مسابقه بهره مند شوند

مسابقه پیامکی با موضوع “مهمترین و به یادماندنی ترین جمله مقام معظم رهبری در وصف مقام جانباز” همزمان با ولادت بزرگ جانباز قیام عاشورا حضرت ابوالفضل(ع) و روز جانباز در حال برگزاریست و بنیاد شهید و امور ایثارگران به منظور پاسداشت این روز و مقام جانباز فراخوان مسابقه پیامکی-ادبی ” را برگزار نموده است.

چنانکه در متن فراخوان آمده؛ عموم علاقمندان می توانند مهمترین و به یاد ماندنی ترین جمله رهبر انقلاب در وصف مقام جانباز را از بین بیانات مقام معظم رهبری که طی سالهای گذشته بیان شده است را انتخاب و با ذکر منبع مطلب و نام و نام خانوادگی و شماره تماس تا تاریخ ۱۵ تیرماه به شماره ۲۰۰۰۴۷۱ پیامک کنند و از جوایز مسابقه بهره مند شوند.

از آنجا که تعداد زیادی از شرکت کنندگان از بخش “نظرات” و “تماس با ما” و ” ایمیل نوید شاهد” نیز برای شرکت در مسابقه استفاده می کنند یاد آور می شود؛  علاقمندان برای شرکت در مسابقه نسبت به ثبت نام و نام خانوادگی و شماره تماس دقت بیشتری مبذول فرمایند تا در خصوص شرکت در مسابقه و ارتباط با این عزیزان مشکلی بوجود نیاید و در صورت برگزیده شدن امکان تماس از طرف برگزار کنندگان مسابقه میسر شود.
 
گفتنی ست در دو روز اول این مسابقه بیش از ۱۰۰ ایمیل و پیام دریافتی از شرکت کنندگان در سایت نوید شاهد ثبت گردیده و تعدادی از این عزیزان بدون نام و شماره تماس نسبت به شرکت در مسابقه اقدام نموده اند و توجه به نکات فوق الذکر بر همین اساس اعلام گردید.
منبع:نوید شاهد

۲ دیدگاه

  1. سلام
    حتما برای شرکت در مسابقه باید منبع ذکر شود؟

    اگر منبع نداشتیم چطور؟

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

best wordpress themes - wordpress themes 2012 - wordpress travel themes