وصف جانباز در كلام رهبري

ارسال شده توسط در ژوئن 13, 2012 در اخبار | 2 دیدگاه

وصف جانباز در كلام رهبري

مسابقه پيامكي با موضوع “مهمترين و به يادماندني ترين جمله مقام معظم رهبري در وصف مقام جانباز” همزمان با ولادت بزرگ جانباز قيام عاشورا حضرت ابوالفضل(ع) و روز جانباز برگزار مي شود.
همزمان با روز 4 تيرماه روز ولادت حضرت ابوالفضل(ع) و روز جانباز، بنياد شهيد و امور ايثارگران به منظور پاسداشت اين روز و مقام جانباز فراخوان مسابقه پيامكي-ادبي “به گزارش شما؛ وصف جانباز در كلام رهبري ” را اعلام كرد.
عموم علاقمندان مي توانند مهمترين و به ياد ماندني ترين جمله رهبر انقلاب در وصف مقام جانباز را از بين بيانات مقام معظم رهبري كه طي سالهاي گذشته بيان شده است را انتخاب و با ذكر منبع مطلب و نام و نام خانوادگي و شماره تماس تا تاريخ 15 تيرماه به شماره 2000471 پيامك كنند و از جوايز مسابقه بهره مند شوند

مسابقه پيامكي با موضوع “مهمترين و به يادماندني ترين جمله مقام معظم رهبري در وصف مقام جانباز” همزمان با ولادت بزرگ جانباز قيام عاشورا حضرت ابوالفضل(ع) و روز جانباز در حال برگزاریست و بنیاد شهید و امور ایثارگران به منظور پاسداشت اين روز و مقام جانباز فراخوان مسابقه پيامكي-ادبي ” را برگزار نموده است.

چنانکه در متن فراخوان آمده؛ عموم علاقمندان مي توانند مهمترين و به ياد ماندني ترين جمله رهبر انقلاب در وصف مقام جانباز را از بين بيانات مقام معظم رهبري كه طي سالهاي گذشته بيان شده است را انتخاب و با ذكر منبع مطلب و نام و نام خانوادگي و شماره تماس تا تاريخ 15 تيرماه به شماره 2000471 پيامك كنند و از جوايز مسابقه بهره مند شوند.

از آنجا که تعداد زیادی از شرکت کنندگان از بخش “نظرات” و “تماس با ما” و ” ایمیل نوید شاهد” نیز برای شرکت در مسابقه استفاده می کنند یاد آور می شود؛  علاقمندان برای شرکت در مسابقه نسبت به ثبت نام و نام خانوادگی و شماره تماس دقت بیشتری مبذول فرمایند تا در خصوص شرکت در مسابقه و ارتباط با این عزیزان مشکلی بوجود نیاید و در صورت برگزیده شدن امکان تماس از طرف برگزار کنندگان مسابقه میسر شود.
 
گفتنی ست در دو روز اول این مسابقه بیش از 100 ایمیل و پیام دریافتی از شرکت کنندگان در سایت نوید شاهد ثبت گردیده و تعدادی از این عزیزان بدون نام و شماره تماس نسبت به شرکت در مسابقه اقدام نموده اند و توجه به نکات فوق الذکر بر همین اساس اعلام گردید.
منبع:نويد شاهد

2 دیدگاه

  1. سلام
    حتما برای شرکت در مسابقه باید منبع ذکر شود؟

    اگر منبع نداشتیم چطور؟

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

best wordpress themes - wordpress themes 2012 - wordpress travel themes